Ви тут

Про нас

Шкільний інформаційний портал «ШИП» – це, перш за все ресурс, для тих, хто хоче якісно навчати і тих, хто бажає навчатися за сучасними технологіями. Світ освіти різноманітний і зазнає якісної зміни саме сьогодні. Покоління 90-х, так і 2000-х, виховане викладачами середини минулого століття, орієнтованими на уклад індустріальної епохи не завжди готове сприймати концепцію навчання протягом всього свого життя, яка необхідна в еру інформаційних технологій. Інша сторона медалі – фахівці з кількома дипломами, які не завжди в змозі реалізувати свої знання в сучасній Україні, де реформування корупційної країни проходить на тлі регресії економіки. Складно знайти в собі мотивацію до навчання, бути гнучким на мінливому ринку праці, не боятися змінювати роботодавців і професію.

Ще один важливий аспект – грамотний вибір майбутньої професії. На жаль, незважаючи на окремі успіхи на цьому фронті, ситуація з професійним самовизначенням школярів досі плачевна. Проблема комплексна, ускладнена відсутністю реального держзамовлення на фахівців з боку сектора реальної економіки.

Городские джунгли. Школа выживанияПрацюючи над соціальним проектом «Міські джунглі. Школа виживання» з 2004 року, ми неодноразово стикалися з дефіцитом якісного навчання і профорієнтації сучасної української молоді, і портал ШИП став логічним продовженням наших зусиль допомоги активним громадянам, які хочуть і можуть якісно змінити життя в Україні в бік інноваційного зростання в усіх сферах життя.

Зовсім недавно був прийнятий Закон України «Про освіту», де, на нашу думку, дуже правильно задекларовані такі положення:

«Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою.

Метою освіти є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних компетенцій для її успішної самореалізації, виховання відповідальних громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, підготовка кваліфікованих фахівців, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення освітнього рівня громадян для забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору ».

Для сприяння таким починанням ми створили універсальну платформу для спілкування майбутньої еліти країни. Ми пропонуємо всім співпрацю. Перш за все, це стосується створення повноцінної Fourth Estate – четвертої влади. Тієї спільноти майбутніх журналістів, яка буде стояти на сторожі громадянського суспільства, підтримуючи верховенство права в країні. Хотілося б, і в майбутньому, бачити наших передплатників чи читачів єдиними, в питаннях підтримки один одного хоча б в ракурсі створення, споживання та поширення інформації про освіту і не тільки.

Чекаємо ваших ініціатив!

Головний редактор порталу ШИП

член НСЖУ

Дмитро Іванов

Поделиться в соц. сетях

0