Ви тут
У Запоріжжі відкрито першу у місті дитячу Фітнес-зону Батькам 

У Запоріжжі відкрито першу у місті дитячу Фітнес-зону

Найперша у Запоріжжі дитяча фітнес-зона «Фіткросики» розпочала роботу на базі закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» за адресою вул. Фортечна, 45. Офіційне відкриття простору зпрезентацією можливостейдитячої спортивної зони пройшло 16 листопада.

Поява першого в місті дитячого спортивного простору стала можливою завдяки співпраці комунального закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району»з депутатом міськради Геннадієм Наумовим.

спорт
роботає фітнес-зона на базі закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» за адресою вул. Фортечна, 45

«Я люблю ходити до спортзали, намагався долучити до спорту своїх хресників, проте у Запоріжжі немає безпечної зони для занять безпосередньо дитячим фітнесом. «Фіткросики» стає простором, де діти можуть проявити свої спортивні досягнення. Як депутат постійної комісії міськради з гуманітарних питань, постараюся щоб і в інших районах міста відкрились подібні спортивні центри для дітей», – зауважив депутат запорізької міськради Геннадій Наумов.

Три зали обладнані новеньким сучасним спортивним обладнанням для різноманітних занять: степ-аеробіка, фітбол-гімнастика, робота з TRX-петлями, балансирами, експандерами тощо.  Як відзначають у Центрі творчості, головна мета фітнес-зони – залучення юних запоріжців до активного та здорового способу життя.

«Спортивний гурток спрямований на оздоровлення дітей віком від 4 до 12 років. Діти можуть прийти до нас без будь-якого фізичної підготовки. На початку кожного тренування ми розминаємось, в основній частині виконуємо навантаження і під кінець обов`язково прави, щоб поступово скоротити частоту серцевих скорочень. Наші заняття спрямовані на розвиток у кожної дитини силових якостей, швидкості, гнучкості, координації, балансування», – відзначила методист центру, тренер-реабілітолог фітнес-зони Мілена Чекулаєва.

позашкілля
Три зали обладнані новеньким сучасним спортивним обладнанням для різноманітних занять: степ-аеробіка, фітбол-гімнастика, робота з TRX-петлями, балансирами, експандерами тощо.

Спортивні тренування у дитячій фітнес-зоні «Фіткросики» проходять після шкільних занять з 15-ї години. Участь безкоштовна.

«На сьогодні заклад позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району»налічує 36 гуртків. У нас займаються понад 1500 дітей, з якими працюють понад 50 досвідчених педагогів. Мета нової фітнес-зони «Фіткросики» – покращення здоров`я дітей та залучення до активного способу життя», –розповіла заступниця директора закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» Наталя Шрамко.

 

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts