Ви тут
Чому починає боліти у боці на тренуванні Батькам 

Чому починає боліти у боці на тренуванні

Напевно, багато хто з тих хто займається спортом помічали, що в якийсь момент на тренуванні або пробіжці починає боліти у боці. Виявляється, цьому явищу є пояснення і все залежить від того, з якою саме сторони болить.

Справа в тому, що всі 100% крові не беруть участі в колі кровообігу, приблизно третина її знаходиться в тканинах і органах. При збільшенні фізичного навантаження система починає перекачувати більше крові, ніж зазвичай, а з-за цього збільшується в розмірах або печінка, або селезінка. Звідси і больовий ефект.

Права сторона

Раз болить з правого боку, то про своє збільшенні сигналізує печінка. Тиск, який чиниться печінкою на печінкову капсулу, викликає біль у правому підребер’ї. Але проходить вона так само швидко, як і з’явилася.

Ліва сторона

Якщо болить з лівого боку, то турбує вас селезінка. Мало кому відомо, що при фізичних навантаженнях і при переїданні збільшується обсяг крові в селезінці. Але це стосується тільки тих, хто не натренований і страждає від ожиріння. Спортсменів та струнких людей, швидше за все, якщо і потурбує під час інтенсивного тренування біль в боці, то з правого боку.

Медики стверджують, що болі в боці під час бігу або на тренуванні не є небезпечними для життя. Але якщо людина натренована але все одно відчуває подібні больові синдроми день у день, то їй слід обстежитися, можливо, з печінкою або селезінкою щось не так. А всім іншим людям лікарі радять не переїдати і більше рухатися, тоді ранкова пробіжка не ​​буде асоціюватися з болем у боці.
Джерело: hronika.info

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts