Ви тут
ПРИРОДООХОРОННИЙ ЗАХІД “КОЛЬОРОВІ ВІДРА» ДЛЯ ШКОЛЯРІВ Дозвілля 

ПРИРОДООХОРОННИЙ ЗАХІД “КОЛЬОРОВІ ВІДРА» ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Екологічне лихо, до якого ведуть нас щоденні мільйони тонн відходів по всій планеті, неминуче призведе до катастрофи. Цілі острова пластикових пляшок плавають в океані! Органіка і неорганічні відходи перегнивають тисячоліттями на звалищах усього світу. Деякі міста, через неможливість відкриття нових полігонів змушені вивозити сміття за тисячі кілометрів. І кінця і краю не видно вирішенню проблем утилізації відходів постійно зростаючого населення планети.

Але це не означає що є необхідність діяти за принципом: “А після мене хоч потоп …” Важливо почати з себе. Знизити особисті відходи хоча б тим, що не брати зайвий пакет в супермаркеті, або починати сортувати відходи. Щоб те сміття, яке можна переробити на щось корисне не попадало на звалища.

Однією з таких ініціатив для юних громадян міста Запоріжжя став проект “Кольорові Відра”. В рамках екологічного проекту “Кольорові Відра”, який придумали представники громадських організацій «ЕвроІн» і «ЕРА», в навчально-виховному комплексі “Мрія” пройшло веселе генеральне прибирання, в якому взяли участь і діти і дорослі.

освіта
Фото В. В. Кириленко

“Планету” по імені Сонечко хлопці вмивалися сьогодні не в переносному, а в прямому сенсі. Під турботливими дитячими руками новими фарбами заблищали добродушний цар звірів Лева і скульптура давньоєгипетського факелоносца. Потім хлопчики й дівчатка розкладали використані матеріали в спеціальні контейнери “Кольорові Відра”.

У той час, як малюки приводили в порядок свої улюблені куточки НВК Мрія, старші хлопці займалися сортуванням відходів, які вони знайшли за територією своєї школи.

Цікаво, що сортувати сміття і виділяти вторсировину вчаться не тільки діти. Мами, тата, а також бабусі й дідусі освоювали сортування нарівні зі школярами.

За словами заступника директора навчально-виховного комплексу Тетяни Юрченко, сьогодні в цьому закладі відпрацьовується методика сортування сміття, заснована на мотивації хлопців, яким не терпиться заробити приз за збір вторинних відходів.

А завершилося веселе генеральне прибирання, організоване у рамках проекту «Кольорові Відра», вже традиційним дефіле вихованців і співробітників “Мрії” в костюмах, виготовлених з утильсировини, під назвою “ЕКОЛОГІЯ – це модно”.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts