Ви тут
День сім’ї очами освітян Запоріжжя Ліфт 

День сім’ї очами освітян Запоріжжя

15.05.2017 року о 14.00 з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї, в приміщенні великої зали Запорізької міської ради буде проведено ІІІ Міську науково-практичну конференцію «Актуальні аспекти залучення соціально активної громади міста до формування змістовного наповнення освітньої політики»

Організатори: департамент і освіти і науки Запорізької міської ради, науково- методичний центр департаменту, МГО «Рада сімей України»
Мета заходу: підвищення ролі сім’ї та сімейних цінностей в освітньому процесі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Запоріжжя, створення умов для творчої реалізації педагогів, підвищення впливу сім’ї та соціально-активної громади на освітній процес навчальних закладів міста Запоріжжя.

Конференцію буде організовано у трьох тематичних блоках:

  • фахове спілкування;
  • практична взаємодія;
  • тематичні акценти.

В блоці «Фахове спілкування» доповідають: представники громадських організацій, центру реабілітації дітей з інвалідністю «Надія».
В блоці «Практична взаємодія» Конференції плануються виступи запорізьких педагогів та психологів. Із спеціальним зверненням для учасників Конференції в режимі Skape-зв’язку виступить керівник Міжнародного центру гуманної педагогіки Шалва Амонашвілі.

Під час заходу відбудеться обмін досвідом роботи з напряму сімейно-родинного виховання в освітній системі м. Запоріжжя, обговорено актуальні аспекти розвитку системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді міста на основі традицій сімейно-родинного виховання.

Долучайтеся до спілкування.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts