Ви тут
Результати пробного тестування ЗНО в Запорізькій області Про освіту 

Результати пробного тестування ЗНО в Запорізькій області

У квітні відбулись сесії пробного зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з української мови і літератури, з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов.

У Запорізькій області участь у пробному ЗНО взяли 2638 осіб або 94,35% учасників, що зареєструвалися.

Найбільшу зацікавленість учасники пробного ЗНО виявили до математики (834 особи), історії України (735 осіб), англійської мови (531 особа), біології (253 особи, хімії (121 особа); найменша кількість учасників проходила ЗНО з іспанської, російської, французької мов (один, два, три учасника відповідно).

Під час пробного ЗНО абітурієнти мали можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, що використовуватимуться учасниками ЗНО під час основної сесії тестування.

Довідково: із завданнями, правильними відповідями, результатами за рейтинговою шкалою 100-200 балів всі бажаючі можуть ознайомитись на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням: http://testportal.gov.ua/probzno.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts