Ви тут
Еко-навчальний проект “Кольорові Відра” надихнув тисячі городян Дозвілля 

Еко-навчальний проект “Кольорові Відра” надихнув тисячі городян

Еко-навчальний проект Кольорові Відра надихнув тисячі городян сортувати відходи на Фестиваль уличной еды в Запорожье.

Цілий уікенд, це майже 30 робочіх годин, волонтери та учасники проекту слідкували за чистотою в фуд-зоні пікніка, при цьому власним прикладом та гарненікими флаєрами заохочуючи тисячі відвідувачів свята на “Радузі”.
Більш ніж 20 кубічиних метрів вторинної сировини було вивезенео до нас на склад та досортовано. Понад 20 кубічних метрів відходів не потрапило на звалище! І це лише початок!

Еко-навчальний проект Кольорові Відра надихнув тисячі городян сортувати відходи на Фестиваль уличной еды в Запорожье. Цілий уікенд, це майже 30 робочіх годин, волонтери та учасники проекту слідкували за чистотою в фуд-зоні пікніка, при цьому власним прикладом та гарненікими флаєрами заохочуючи тисячі відвідувачів свята на "Радузі" (так, тут ця назва не перекладається 🙂 ).Білш ніж 20 кубічиних метрів вторинної сировини було вивезенео до нас на склад та досортовано. Білш ніж 20 кубічних метрів відходів не потрапило на звалище! І це лише початок! Ми щиро дякуемо волонтерам, які відгукнулись на наш заклик про допомогу та знімальну групу ТРК "Алекс", яка стільки уваги приділила нашій акції.Про все більш детально у відео-репортажі.Все буде кольорово! 💛💚💙💜❤️#КольоровіВідра #colorbins #СортуйЯкДіти

Опубликовано Кольорові Відра 23 сентября 2017 г.

 

Все буде кольорово!

Вадим Грибков

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts