Ви тут
Парки рятують дітей від астми Батькам 

Парки рятують дітей від астми

Дослідження вчених з Медичної школи Університету Джона Хопкінса показало, що діти з астмою, які живуть в містах, відчувають менш виражені симптоми захворювання, якщо по сусідству з їх будинком знаходяться парки.

Фахівці вивчили 196 міських дітей у віці від 3 до 12 років, які страждають важкою астмою, і оцінили зв’язок між кількістю днів, протягом яких вони відчували симптоми захворювання, і близькістю до парків і зелених насаджень. Було встановлено, що діти, які жили в декількох сотнях метрів від парків, рідше страждали від нападів астми, ніж діти, які жили на відстані 1 км від парку. Сприятливий ефект виявився найбільш вираженим серед дітей у віці від 6 років і старше. Таким чином, проживання поруч з парками може допомогти дітям поліпшити своє здоров’я, оскільки парки спонукають молодих людей частіше виходити на вулицю, а повітря в цій області менше схильне до забруднення.

«Життя в міському середовищі підвищує ризик розвитку астми у дітей. Крім того чинники, пов’язані з міським життям, такі як забруднення повітря, також сприяють поганому контролю астми, – каже головний дослідник Келлі Де Пріст. – Отримані результати дуже важливі, оскільки вони забезпечують подальшу підтримку облаштування міських парків, підкреслюючи, що правильна політика в галузі будівництва може поліпшити здоров’я дітей ».

 

 
Джерело: Новини Ю

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts