Ви тут
Перший Міський методичний конгрес Запоріжжя Про освіту 

Перший Міський методичний конгрес Запоріжжя

21 серпня 2017 року о 10:00 відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на базі позашкільного навчального закладу «Запорізький міський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся Перший Міський методичний конгрес.

Метою заходу стало визначення пріоритетів методичної роботи в освітній системі міста з урахуванням специфіки районних освітніх систем, обговорення проблем та перспектив нової генерації педагогів в освіті, відзначення методичних успіхів  педагогів міста за 2016-2017 навчальний рік.

Перший методичний конгрес стартував в освітній системі Запоріжжя як інноваційний простір для конструктивного діалогу освітян, продуктивної взаємодії фахівців департаменту освіти і науки з педагогами різних напрямів для визначення стратегії розвитку освітньої галузі міста та тактичних дій щодо впровадження концепції «Нова українська школа».

Важливим для освітян Запоріжжя стало інтерактивне спілкування з Віктором Громовим, заслуженим вчителем України, багаторічним головою Кіровоградської міської Асоціації керівників шкіл, віце-президентом Асоціації директорів відроджених гімназій України, головою Координаційної ради Асоціації лідерів освіти України, головним редактором порталу Освітня політика.

Програма роботи методичного конгресу насичена за змістом, інтерактивна за форматом та важлива за значенням для визначення орієнтирів діяльності освітніх закладів міста.

За структурою Перший Міський методичний конгрес було організовано за трьома  змістовними  частинами:

  • Офіційна частина «Нова генерація педагогів в освіті: проблеми, стимули, перспективи», у якій відбудеться вручення дипломів та сертифікатів міських методичних проектів, відзначення фіналістів і обговорення пріоритетів методичної роботи в освітній системі.

  • Практична частина «Специфіка викладання навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році», де будуть створені умови для фахового спілкування, методичних рекомендацій та роз’яснення оновлених нормативних документів.
  • Мотиваційна частина «Нова генерація освітян у школі: наказано вижити!» за участю VIP-гостя Конгресу Віктора Громового, у форматі круглого столу з фіналістами проекту «Управлінська сотня кадрового резерву» та лідерами Асоціації молодих освітян Запоріжжя.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts