Ви тут
Контури майбутнього Вчительська 

Контури майбутнього

В сучасній українській реальності постійних, не завжди якісних, трансформацій орієнтуватися досить складно. Час сірих кардиналів і вилову риби в каламутній воді все далі відводить населення України в залежне майбутнє.

Незважаючи на те, що новий технологічний уклад нав’язує свої правила гри, колись розвинена республіка з населенням понад 50 мільйонів людей прийшла в занепад і до сих пір не в змозі з неї самостійно вибратися. За тотального злодійства, яке називається епохою первісного накопичення капіталу українського олігархату, до влади приходили і приходять не зовсім компетентні люди, або “фахівці” з певними компетенціями, під певні процеси. А підказки інших фахівців з-за будь-якого кордону спрямовані не на створення потужної, конкурентоспроможної держави, що всім, напевно, зрозуміло.
Разом з масовою трудовою міграцією перспективних кадрів в інші країни, в нашій державі залишається досить громадян, яким необхідно починати жити по новому, мислити в ключі реформ і розуміти куди рухається система, а також, де в цьому гарячковому коливальному процесі його шлях.
Можна займати пасивну позицію і чекати поки течія приб’є до берега, а можна плисти вперед визначаючи цілі, плануючи зупинки і те що під час цих зупинок буде відбуватися.
Однією з найбільш затребуваних, але, на жаль, знецінених професій, на мій погляд, є Вчитель – професійний викладач, педагог. Від того, які знання і вміння він буде вкладати в школярів і студентів залежить яким буде майбутнє нашої держави. А для цього йому треба розуміти якщо не все, то багато що. Саме про систему координат сьогодення і майбутнього ми поговоримо в нашому першому відео, яке з легкої руки доктора філософських наук Максима Лепського ми назвали “Контури майбутнього”.

Дмитро Іванов.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts