Ви тут
Запорізька «Школа вожатської майстерності» цьогоріч підготувала 170 вожатих Про освіту 

Запорізька «Школа вожатської майстерності» цьогоріч підготувала 170 вожатих

Запорізький обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації традиційно реалізує проект «Школа вожатської майстерності-2017». Це цикл семінарських, лекційних та практичних занять, організаційних і творчих зустрічей, основною метою яких є підготовка молоді до роботи вожатими.

Завдяки цьому проекту вдається вирішити проблему тимчасового працевлаштування молоді на літній період у м. Запоріжжя та м. Мелітополь. У проекті можуть брати  участь  шкільна, студентська та трудова молодь Запорізької області від 18 до 35 років (для працевлаштування вожатим), якщо особа неповнолітня (16-17 років), є можливість працевлаштуватися помічником вожатого.

У цьому році    «Школа вожатської майстерності » підготувала 170 вожатих, які працюватимуть у  літній період у  дитячих  закладах оздоровлення і відпочинку. За підсумками навчання 100% випускників «школи» пройшли співбесіду з представниками дитячих оздоровчих закладів, з них 70% попередньо визначилися,  в якому таборі працюватимуть.

Джерело: zoda.gov.ua

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts