Ви тут
Лілія Гриневич: Понад 20% коштів ДФРР буде спрямовано на ремонти та побудову шкіл Про освіту 

Лілія Гриневич: Понад 20% коштів ДФРР буде спрямовано на ремонти та побудову шкіл

127 освітніх проектів загальною вартістю 557млн грн уже подано на фінансування Державним фондом регіонального розвитку, ще 160 млн грн з бюджету ДФРР прогнозовано буде спрямовано на освітні проекти до кінця року. Про це йшлося під час звіту Міністра освіти і науки Лілії Гриневич під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України  9 червня 2017 року, повідомляє kmu.gov.ua.
«Ми не ремонтували навчальні заклади впродовж попередніх десятиліть. Ми маємо зношену мережу навчальних закладів. У зв’язку з цим фонд регіонального розвитку спрямований в значній частині саме на капітальні ремонти і добудови навчальних закладів. Цього року понад 20% коштів ДФРР спрямовано саме на капітальні ремонти та покращення стану мережі шкіл», – зазначила Лілія Гриневич.
Міністр також розповіла про пілотний проект МОН та Мінрегіон, в межах якого для 200 українських шкіл буде створено нове освітнє середовище. Причому в половині з цих ЗНЗ повноцінно пілотуватиметься новий стандарт початкової школи, розроблений в межах реформи «Нова українська школа».
У 2016 році на розвиток мережі шкіл з ДФРР будо витрачено понад 607,5 млн грн, що також склало близько 20% загального бюджету фонду. За період з 1 червня 2016 р. до 1 червня 2017 р. було побудовано 13 нових шкіл та 8 додаткових корпусів для уже діючих ЗНЗ загальною потужністю 4,6 тис. учнів.
Нагадуємо, що 6 червня Лілія Гриневич звітувалася у Верховній Раді України щодо підсумків навчального року та підготовки до вступної кампанії 2017 року.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts