Ви тут
Перший міжгалактичний Форум АМО – перші враження Про освіту 

Перший міжгалактичний Форум АМО – перші враження

Ті хто не був сьогодні на Першому Всеукраїнському Форумі “Асоціації молодих освітян” не зрозуміє заголовок статті.  Але, усі розуміють, що сталося щось фантастичне. Запоріжжя запропонувало освітянам України новий формат розвитку. Що казати, коли перелік та географія экспертів говорить на користь Форуму краще будь яких рецензій. Це відомі фахівці  не тільки в освітній сфері з України та Казахстану.

Хто має наснагу та терпіння, той може подивитися повний запис від організаторів свята “Асоціації молодих освітян” та Департаменту науки та освіти Запорізької міської ради, або деякі цікаві моменти з виступу спікерів вже у неділю на youtube-каналі #освіта.

Фотозвіт можна подивитися за адресою на  facebook.com

На останок коротенької статті про нескінченний день відкриттів скажу що мене, не фахівця у освітньої сфери, дуже вразили виступи останніх двох спікерів, які як у старих фотомайстернях як закріплювач і проявник зцементували все те, що інші експерти вклали у свідомість учасників Форуму до них.

Майбутнє освіти вже відчувається у повітрі майстер-класів, coaching-сесій, TED-конференцій, ART-просторів та майданчиків інформальної освіти Першого Всеукраїнського форуму “Асоціації молодих освітян”.

 

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts