Ви тут
Зміни в програму «Освіта на 2016-2018 рр.» Запоріжжя Про освіту 

Зміни в програму «Освіта на 2016-2018 рр.» Запоріжжя

Для реалізації впровадження інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах Запоріжжя необхідно відкрити медіатеки в УНВК № 111, УНВК № 64, загальноосвітніх школах № 83, 66, № 89, «Основа». Для цих цілей необхідні додаткові кошти в сумі 390,805 тис. для придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

Також внесені зміни передбачають виділення додаткових коштів на реконструкцію елементів благоустрою 7 комплексних спортивних майданчиків в загальноосвітніх навчальних закладах у сумі 13090,236 тис. грн. Визначено об’єкти, де буде проходити реконструкція, це: загальноосвітні школи №33, №71, № 69/100, № 92, № 7, гімназія № 93, колегіум № 98.

Також додаткові кошти будуть виділені на проведення аварійних ремонтів у дошкільних навчальних закладах на суму 200,000 тис.грн. Це дозволить уникнути аварійних ситуацій і поліпшить санітарно-технічний стан запорізьких дитячих садків. Депутати підтримали запропоновані зміни.

Источник: meriazp.gov.ua

 

Уже завтра настає літо, а значить, наближається час масових відпусток бюджетників. Перш за все, це стосується вчителів. Сьогодні в перерві сесії міської ради журналісти попросили міського голову Володимира Буряка прокоментувати ситуацію з виплатою відпускних працівникам бюджетної сфери.

– Сьогодні я не бачу ніяких проблем з виплатою відпускних бюджетникам, у тому числі і вчителям. Необхідні кошти в міському бюджеті зарезервовані, необхідна сума прорахована. Протягом всього літнього періоду бюджетники отримуватимуть відпускні вчасно і в повному обсязі, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Источник: meriazp.gov.ua

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts