Ви тут
50 років історії запорізького спорту вищих досягнень Про освіту 

50 років історії запорізького спорту вищих досягнень

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у святкуванні 50-ї річниці з дня створення Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, повідомляє zoda.gov.ua.

Ще в далекому 1967 році був збудований та введений в експлуатацію спортивний комплекс, у якому і народилася попередниця ШВСМ «Спортивна школа молоді». Саме з того часу розпочався літопис сучасної школи вищої спортивної майстерності. Нині Запорізька ШВСМ відсвяткувала своє 50-річчя. Привітати викладацький колектив та чемпіонів регіону прийшли представники міської та обласної влади.

З нагоди свята Костянтин Бриль вручив закладу грошовий сертифікат на придбання спортивного інвентаря, а також відзнаки викладачам школи.

– Дуже приємно, що в нашому регіоні є заклади з такою багатою історією. Серед ваших вихованців – дворазові чемпіони світу, чемпіони Європи, переможці численних олімпіад. Мабуть, не кожен регіон може похвалитися такими досягненнями. Ми пишаємось видатним тренерським складом, який 50 років  плекав славу обласної школи вищої спортивної майстерності. Окремо хочу сказати, що нині за депутатами облради закріплено фонди, і маю надію, що народні обранці, а також підприємства регіону приєднаються до влади у підтримці наших спортсменів, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

На сьогодні у ШВСМ працює 29 тренерів, 24 з яких мають вищу тренерську категорію, 17 – звання «Заслужений тренер України». Це ті люди, які виховали не одне покоління майстрів.  Нині на базі Запорізької ШВСМ здійснюється підготовка спортсменів з 12 видів спорту.

Ювіляри також отримали привітання від заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна та начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталії Власової.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts