Ви тут
Яка проблема зі здоров’ям виявлена ​​у школярів Харкова Про освіту 

Яка проблема зі здоров’ям виявлена ​​у школярів Харкова

За результатами медичних оглядів, у 20,1% учнів харківських шкіл виявили захворювання органів зору.
Про це сьогодні, 24 травня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Бакалова, повідомляє city.kharkov.ua.

За її словами, станом на 18 квітня поглиблені медогляди пройшли 97 тис. 169 дітей з 116 тис. 439. За їх результатами, здоровими визнано 38 тис. дітей (38,7%), більше 27 тис. дітей підлягають диспансерному спостереженню, а додаткове обстеження потрібно пройти більш 32 тис. учнів.

В основному, школярі страждають захворюваннями органів зору (20,1% всіх школярів), кістково-м’язової системи (14,8%), нервової системи (12%).

Фізкультурою в основній групі можуть займатися 63 тис. 367 дітей (65,2%), у підготовчій – 30 тис. 612 дітей (31,5%), спеціальної – 1 тис. 614 дітей (1,7%). Звільнено від занять фізкультурою більше 1,5 тис. школярів.

Тетяна Бакалова зазначила, що лікарі постійно ведуть спостереження за здоров’ям школярів. Дітей з диспансерної групи оглянуть представники обласної комісії, щоб направити їх в санаторії на оздоровлення. Для реабілітації дітей з інвалідністю влітку в лікарнях будуть функціонувати ліжка денних стаціонарів. Крім того, безкоштовні медичні огляди пройдуть діти, які влітку поїдуть в оздоровчі табори.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts