Ви тут
У Запоріжжі провели Другий всеукраїнський форум соціальних ініціатив в освіті Про освіту 

У Запоріжжі провели Другий всеукраїнський форум соціальних ініціатив в освіті

19 квітня 2017 року у конференц-залі Виставкового комплексу Козак Палацу у м. Запоріжжі було проведено Другий всеукраїнський форум соціальних ініціатив в освіті, який у 2017 році проходить під патронатом міського голови Володимира Буряка та спрямований на підтримку соціально значущої, практико-орієнтованої та науково-дослідницької діяльності обдарованої учнівської молоді, на вирішення актуальних проблем розвитку міста та пошук механізмів впровадження учнівських ідей та проектів. Організатори Форуму: департамент освіти і науки Запорізької міської ради, науково-методичний центр департаменту. Тематичний напрям Форуму 2017 року: розкриття, збереження інтелектуального та інноваційного потенціалу учнів шляхом впровадження в освітній процес STEM- освіти.

 

Форум об’єднав 100 учасників: 40 учнів-членів МАН, 40 освітян (вчителів, наукових керівників) та 20 партнерів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради – представників міської влади, підприємств, вищих навчальних закладів, бізнесу та громадських організацій.

Основною метою Форуму була популяризація науково-дослідницької діяльності учнівської молоді міста та STEM-освіти; заохочення учнів-членів МАН України, які є переможцями обласного та державного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; розвиток креативності та підприємництва учнів; формування здатності працювати у конкурентному середовищі; залучення інвестицій в науково-дослідницьку роботу учнів навчальних закладів міста.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts