Ви тут
У Запоріжжі створено перший коворкінг для спілкування молоді Ліфт 

У Запоріжжі створено перший коворкінг для спілкування молоді

«Едісон Спейс коворкінг» (EDISON SPACE coworking) – таку назву має новий молодіжний центр, так званий громадський простір, який об’єднує молодь для спілкування, творчої співпраці, роботи та відпочинку.

Днями на базі коворкінгу відбувся профорієнтаційний табір для учнівської молоді 9-11 класів «Бі Профі Кемп» (Be Profi CAMP), який відвідала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. До програми заходу увійшли профорієнтаційні тренінги, екскурсії до провідних компаній міста тощо. З молоддю працювали професійні спікери, які познайомили учасників з 10 актуальними професіями сьогодення. По закінчені заходу всі учасники отримали сертифікати випускників.

Наталія Власова також ознайомилася з самим приміщенням коворкінгу, до якого входить сучасний простір на 430 м2, 70 робочих місць для резидентів, івент-зона на 100 чоловік, конференц-зала на 50 учасників, переговорна кімната на 15 чоловік, два скап-руми  для спокійних переговорів, лаундж-зона для відпочинку, кафе та кухня.

Як зазначила посадовець, це є прикладом сучасного молодіжного центру. Такі коворкінги існують по всьому світу, і вже сьогодні є досить популярними серед молодого покоління, бо саме такий формат відпочинку та творчої співпраці є продуктивним та прийнятним для молоді. За її словами, сьогодні ми маємо на меті зробити Запорізький обласний центр молоді саме таким максимально сучасним, привабливим та адаптованим для потреб молоді нашої області, куди зможе абсолютно вільно прийти кожен і у форматі вільного спілкування  згенерувати свої ідеї та в результаті втілити в життя соціально важливі, цікаві молодіжні проекти. Посадовець висловила  надію, що депутатський корпус підтримає ці ініціативи та допоможе у вирішенні цього важливого питання для молоді  міста та області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts