Ви тут
Старт міського проекту «STEM-центр» у Запоріжжі Про освіту 

Старт міського проекту «STEM-центр» у Запоріжжі

Сьогодні, 30 березня 2017 року на базі позашкільного навчального закладу «Комунарського районного центру молоді та школярів» відбувся старт Міського проекту «STEM-центр».
Організаторами виступили департамент освіти і науки Запорізької міської ради, позашкільний навчальний заклад «Комунарський районний центр молоді та школярів» та науково-методичний центр департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.
«STEM-центр» – це майданчик нових можливостей для школярів міста, який допоможе школярам у розвитку аналітичного, креативного, творчого, інноваційного мислення підростаючого покоління в сфері науки та техніки.
Старт інноваційного міського проекту «STEM-центр» відбувся за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Пустоварова, директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлії Погребняк, .
Міський проект «STEM-центр – структурний підрозділ ПНЗ «КРЦМтаШ»– це простір нових можливостей для школярів міста, де створено умови для оволодіння сучасною технікою та технологіями, для мотивації учнів до активної наукової, винахідницької, новаторської та раціоналізаторської діяльності, для формування інтересу до конструювання, моделювання та розвитку інженерного мислення.
На базі ПНЗ «КРЦМтаШ» було декілька локацій: «STEM – вітальня»,де пройшов урочистий старт Міського проекту, «STREAM-land» – виставка робототехніки, «MEDIA-клуб «KIDS united» – робота шкільних мас-медіа, «Baby Land» – презентація Lego-моделі «Світ тварин».

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts