Ви тут
Фокус-групова дискусія “Сучасна шкільна бібліотека. Вектор розвитку” пройшла у Запоріжжі Про освіту 

Фокус-групова дискусія “Сучасна шкільна бібліотека. Вектор розвитку” пройшла у Запоріжжі

10 березня 2017 року на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради була проведена фокус-групова дискусія “Сучасна шкільна бібліотека. Вектор розвитку”. Експерти з цього питання обговорювали стратегічні питання популяризації української літератури в сучасному освітньому просторі, проблеми та проеки сьогодення щодо методичної та організаційної підтримки шкільних бібліотек, необхідності оновлення читацького фонду учбовою, методичною, класичною та сучасною українською літературою. Також експерти торкнулися питання підтримки читацького інтересу серед молоді з різними потребами.

Наші кореспонденти підготували найцікавіші фрагменти основної частини дискусії

 

Доречі, сьогодні відбувається чергове свято книги – 14 березня (1 березня по старому стилю)  православні християни  відзначають «День православної книги». Свято було встановлено 25 грудня 2009 року рішенням Священного Синоду Руської Православної Церкви. Мета свята – привернути суспільну увагу і видавничий інтерес до популяризації духовно-моральної літератури. Літератури, спрямованої на виховання підростаючих поколінь в дусі справжніх християнських цінностей. Дата свята – 14 березня – обрана не випадково: саме в цей день в 1564 р в Росії побачила світ перша друкована книга «Апостол», а ім’я першодрукаря диякона Івана Федорова добре відомо багатьом з шкільної лави.

Сподіваємось рекомендації, надані експертами у фокус-групової дискусії допоможуть популяризувати читання, та книгу, як витвір мистецтва, читати яку не тільки престижно, а ще й корисно.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts