Ви тут
На дворі березень – оздоровчим компаніям старт! Дозвілля 

На дворі березень – оздоровчим компаніям старт!

У рамках підготовки до літньої оздоровчої кампанії-2017 та з метою її проведення на належному рівні відбувся семінар для представників районних державних адміністрацій, міських виконавчих комітетів, об’єднаних територіальних громад, відповідальних за оздоровлення дітей.

Під час заходу директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан окреслив питання, які потребують особливої уваги, та розповів про новації, що будуть втілені у сфері оздоровлення цього року. Зокрема, планується пілотне нововведення щодо співфінансування оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях, де батьки працюють у бюджетній сфері та на підприємствах державної чи комунальної форми власності через механізм часткової оплати вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Це нововведення дозволить реалізувати механізм надання коштів на оздоровлення та відпочинок дітей за принципом «гроші ходять за дитиною», як це визначено у проекті Концепції державної цільової програми з оздоровлення та відпочинку дітей на період 2017-2021 років.

Крім цього, Комплексною обласною програмою з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки передбачено проведення конкурсу соціальних проектів з організації оздоровлення та відпочинку дітей у наметових таборах «Запорізька січ».

Оздоровча кампанія в області проводиться за кошти обласного та державного бюджетів.

Довідково: у Запорізькій області проживає 164 тис. 435 дітей шкільного віку, з них 80 тис. 829 відносяться до пільгових категорій. У 2016 році оздоровленням було охоплено 116 тис. 695 дітей, з них 44 тис. 359 – пільгових категорій, у тому числі діти з числа вимушених переселенців та діти, чиї батьки загинули чи служать у зоні АТО.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts