Ви тут
Інноваційні комп’ютерні технології в освітньому процесі запорізьких шкіл Про освіту 

Інноваційні комп’ютерні технології в освітньому процесі запорізьких шкіл

У 2016 році, в рамках реалізації міської програми, в запорізьких школах було комплексно модернізовано 111 комп’ютерних класів, повідомляє meria.zp.ua.

27 лютого на базі запорізької гімназії № 50, в оновленому комп’ютерному класі відбувся онлайн-телеміст «Діалог освіти і культури: Україна-Франція-Казахстан».

Організаторами виступили департамент освіти і науки Запорізької міської ради, французький культурний центр «Alliance Francaise», центр професійного розвитку «Brain Academy», «Орлі» Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників Північно-Казахстанської області.

Учасників онлайн-телемосту привітав заступник міського голови Валерий Еделєв. Він підкреслив, що використання сучасних комп’ютерних технологій в освітньому процесі відкриває нові горизонти, в тому числі і в спілкуванні з іншими країнами.

– Телеміст дозволив нашим педагогам наживо поспілкуватися з представниками Франції, Казахстану. Це, звичайно ж, значний крок у вивченні й популяризації французької мови в Запоріжжі. Крім того, використання сучасних комп’ютерних технологій – це відмінна можливість для наших педагогів використовувати дистанційне навчання в повсякденній практиці, а також унікальна можливість познайомитися з культурою і системою освіти інших країн, – зазначив Валерій Еделєв.

В ході телемосту учасники змогли поспілкуватися з випускницею гімназії № 50 Антоніною Медведєвої, яка викладає французьку в одній зі шкіл Парижа. Вона поділилася досвідом французьких педагогів щодо використання інноваційних форм дистанційного навчання та сучасних тенденцій в освіті і культурі інших країн. Також під час онлайн-сесії запорізькі викладачі французької мови та інформатики обговорили з фахівцями «Brain Academy» та Інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників Північно-Казахстанської області можливості використання інформаційно-комп’ютерних технологій для підвищення статусу навчального закладу на ринку освітніх послуг.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts