Ви тут
Їжа інтелектуалів Батькам 

Їжа інтелектуалів

Включення в раціон дитини капусти калі, шпинату і червоного м’яса може стати причиною появи в його щоденнику великої кількості гарних оцінок, як з’ясували дослідники. Вони встановили, що школярі і студенти ВНЗ, які страждають від дефіциту заліза, значно гірше справляються з навчанням в порівнянні з тими їх ровесниками, у яких рівень даного мінералу знаходиться в нормі. На щастя, вживання продуктів харчування, насичених залізом, в короткий час дозволяє підвищити успішність. І ще більший ефект дає включення в режим дитини фізичних навантажень.

Дослідники з Університету Небраски-Лінкольна спостерігали за 105 молодими студентками. Вони вирішили встановити, як впливають на успішність фізичні навантаження і дефіцит заліза. Спостереження показали, що дівчата, які володіли високим рівнем даного мінералу в організмі значно перевищували своїх ровесниць за кількістю гарних оцінок. Однак ті студентки, які крім достатнього рівня заліза ще й навантажували організм фізичними навантаженнями, демонстрували найвидатнішу успішність.

Залізо допомагає організму виконувати найважливіші функції, включаючи перенесення кисню кровотоком. Чим менше кисню отримує мозок, тим гірше він справляється з виконанням своїх повсякденних завдань, включаючи і процес закріплення отриманих знань. Раніше вчені також довели, що дефіцит заліза пов’язаний з втомою, через яку люди втрачають концентрацію і увагу.

Джерело: nashamama.com

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts