Ви тут
«Лекції майбутнього»  організовано МОН на початку березня Ліфт 

«Лекції майбутнього» організовано МОН на початку березня

1-2 березня відбудуться перші зустрічі з серії «Лекції майбутнього»

Громадська спілка «Європейська Мала академія наук» (ЄвроМАН) разом з МОН України організовує візит американського футуриста, експерта з інновацій Сесіль Соммерс до України 1-2 березня 2017 року. Основними сферами експерта із США є новітні тенденції, ринки та технології, що змінюють майбутнє. Це перші зустрічі зі світовими вченими із серії «Лекції майбутнього», що проходитимуть протягом року, повідомляє mon.gov.ua.

01 березня 2017 року відбудеться двогодинна відкрита лекція «Think Out of the Present: How Future Trends Inspire Innovations», де Сесіль Соммерс говоритиме про незмінні ґрунтовні основи розвитку суспільства, про економічні, демографічні, технологічні та повсякденні тренди, що формують наше майбутнє. Також експерт познайомить присутніх з новітніми практиками, зокрема innovation fitness.

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 19-21, Leonardo Hall, 2 поверх

Початок: 17:00

Мова: англійська (переклад буде забезпечено)

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://eurojas.typeform.com/to/ymIxL7.

02 березня 2017 року пройде тригодинний воркшоп Сесіль Соммерс на тему «Becoming Unstoppable». Захід розрахований на молодих лідерів, громадських активістів, підприємців-початківців та стартаперів. Під час заходу учасники отримають необхідні знання та навички для реалізації власних ідей.

Місце проведення: пров. Ярославський, 1/3, вільний простір HUB 4.0

Початок: 11:00

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/Pz572KLSQ84jlE7l2.

Деталі на сторінках Фейсбук:

Лекція «Think Out of the Present: How Future Trends Inspire Innovations» https://www.facebook.com/events/765686930253650/;

Воркшоп «Becoming Unstoppable» https://www.facebook.com/events/1333512246670719/.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts