Ви тут
Взаємодія органів влади та поліції щодо захисту прав та інтересів дітей відпрацьовували сьогодні в Запорізькій міськраді Батькам 

Взаємодія органів влади та поліції щодо захисту прав та інтересів дітей відпрацьовували сьогодні в Запорізькій міськраді

Сьогодні, 27 січня, в малому залі Запорізької міськради відбулося засідання «круглого столу» з питань координації зусиль органів виконавчої влади щодо дітей, які залишилися без батьківського піклування, знайдених або кинутих, безпритульних дітей. У засіданні взяли участь керівники районних підрозділів служби (управління) у справах дітей міської ради та їх соціальні партнери, представники секторів ювенальної юстиції і патрульної поліції Запоріжжя повідомляє meria.zp.ua.

Як повідомила начальник служби (управління) у справах дітей Запорізької міськради Наталія Сиворакша, в 2016 році вдвічі в порівнянні з 2015 роком зросла кількість дітей, які живуть в соціально неблагополучних сім’ях. І це незважаючи на те, що в минулому році було проведено рекордну кількість профілактичних рейдів – 796 – з метою виявлення дітей, які жебракують, бродяжать, тікають з дому, кидають школу.

За даними служби у справах дітей, зараз на її обліку перебувають 237 сімей, які опинилися у важких соціальних умовах, де виховуються 406 дітей. Спільно з адміністраціями навчальних закладів і поліцією з сім’ями проводиться профілактична робота. Наталя Сиворакша акцентувала увагу присутніх на загальній головній меті – зберегти біологічну сім’ю. Недбайливим батькам потрібно роз’яснювати, допомагати, закликати до порядку і відповідальності, і тільки після всієї профілактичної роботи ставити питання про позбавлення батьківських прав та передачу дитини на піклування держави.

Сьогодні під час «круглого столу» фахівці в робочому порядку розглянули актуальні питання і механізми соціального захисту дітей, які ростуть в несприятливій сімейному середовищі.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts