Ви тут
У Stanfordі відкрили стипендіальну програму для українців Ліфт 

У Stanfordі відкрили стипендіальну програму для українців

Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) запускає нову програму для лідерів з України – The Ukrainian Emerging Leaders Program.
Вже цієї осені троє стипендіатів розпочнуть 10-місячне навчання в Стенфорді. Вони отримають можливість поглибити та розширити свої знання, завести знайомства в кампусі та Кремнієвій Долині, отримати підтримку найкращих викладачів і наставників, а також розвивати власний проект – йдеться в офіційному повдіомленні університету.

До участі в конкурсі на здобуття стипендії запрошуються як представники державного сектору, так і ті, хто працює за його межами. Насамперед, люди, які створюють політики, працюють у сфері права, підприємці, лідери громадянського суспільства. Кандидатів відберуть на основі інформації про досягнення, внесок у професійну сферу та потенціалу запропонованого ними проекту.
CDDRL сподівається, що завдяки цій програмі учасники поглиблять свої знання та зміцнять зв’язки, що допоможуть їм зробити вагомий внесок у демократичний, політичний і соціальний розвиток України та регіону.

Детальніше на watcher.com.ua та на fsi.stanford.edu

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts