Ви тут
У службі у справах дітей Запорізької міськради особливу увагу приділяють роботі з сім’ями, які опинилися в складній життєвій ситуації Батькам 

У службі у справах дітей Запорізької міськради особливу увагу приділяють роботі з сім’ями, які опинилися в складній життєвій ситуації

Як повідомляє служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради, в 2016 році було зареєстровано 12168 звернень від запорожців. З них – 2098 письмових, 10070 усних звернень, повідомляє meria.zp.ua.

Основна тематика заяв – соціальний захист прав і інтересів дітей. Серед найбільш поширених, питання позбавлення батьківських прав батьків малолітніх і неповнолітніх дітей, опіки над дітьми, поновлення батьківських прав, проживання дитини з одним з батьків, дні побачень з дітьми одного з батьків, конфліктні ситуації в родині, участь батьків у вихованні дитини, отримання дозволу на продаж житла від імені дітей.

«Особливу увагу в службі у справах дітей приділяють зверненням сімей, які опинилися в складній життєвій ситуації. Своєчасне виявлення таких сімей та надання їм необхідної допомоги – пріоритетний напрямок для представників служби. Рішення такого роду проблем запобігає безпритульністі, а також сприяє профілактиці правопорушень серед дітей », – розповіла начальник служби у справах дітей міськради Наталія Сиворакша.

Всі звернення розглядаються у встановлені терміни, запорожці отримують консультації в повному обсязі. Графік прийому городян можна подивитися на офіційному сайті запорізької міської влади в розділі «Зворотній зв’язок», підрозділ «Служба у справах дітей» або звернутися за адресою: вул. Зелінського, 3.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts