Ви тут
Результати програми забезпечення шкіл Запоріжжя комп’ютерною технікою Про освіту 

Результати програми забезпечення шкіл Запоріжжя комп’ютерною технікою

Сьогодні, 26 грудня, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк вручив сучасний комп’ютерний клас учням запорізького колегіуму «Елінт». Всього в 2016 році в рамках комплексної міської програми забезпечення шкіл комп’ютерною технікою для навчальних закладів міста придбали 111 сучасних комп’ютерних класів.

«Комплексна програма щодо забезпечення шкіл нашого міста сучасними комп’ютерними комплексами – це понад 20 млн грн. в 2016 році. Що приємно, що в її реалізації задіяні не тільки гроші міського бюджету – а це майже 17,8 млн грн., Але і гроші народних депутатів – близько 3 млн грн. І я радий, що подібні програми є в місті, адже діти – наше майбутнє, вони повинні виходити в доросле життя підготовленими до вимог сучасного світу », – зазначив Володимир Буряк.

Кожен комп’ютерний клас придбаний за кошти місцевого бюджету та коштує 160 719 грн. У кожному такому класі 12 персональних комп’ютерів – 11 для учнів і один для вчителя.

Довідка

На сьогодні всі школи міста Запоріжжя забезпечені комп’ютерною технікою на 100% і підключені до Інтернету. На початку навчального року забезпеченість навчальних закладів використовуються в навчально-виховному процесі комп’ютерами становила лише 41%, а забезпеченість навчальними комп’ютерними класами – 69,8% (більшість з яких були морально і технічно застарілими), повідомляє meria.zp.ua.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts