Ви тут
Хрестоматія сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів) вже онлайн Новини вчителю 

Хрестоматія сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів) вже онлайн

На сайті МОН можна переглянути електронну версію Хрестоматії сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів). Вперше за історію Незалежності, книга серії “Шкільна бібліотека” друкується за бюджетні кошти для початкової школи і вперше вона виставлена у вільний доступ в електронному вигляді ще до того, як буде доставлена до всіх шкільних бібліотек.

“Важливе завдання початкової школи – навчити дитину любити: любити писати, любити читати, любити вчитись – навчання має стати звичкою на все життя. Щоб дати дітям можливість полюбити читати, ми створили цю Хрестоматію, в якій зібрано твори як живих класиків дитячої української літератури, так і молодих письменників, які лише почали завойовувати серця українських дітей”, – пояснює Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

До Хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми Літературного читання в рамках оновлення навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар’яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.

З електронною версією Хрестоматії сучасної української дитячої літератури можна ознайомитись за посиланням: mon.gov.ua

16 грудня в Києві відбудеться офіційна презентація друкованої версії Хрестоматії. Планується, що до кінця року увесь тираж буде доставлений до всіх шкільних бібліотек України.

Довідково: на онлайн-платформі EdEra можна переглянути відео, де письменники, чиї імена додали до навчальної програми з Літературного читання, особисто розказують про себе, свої твори та творчий шлях. :

Джерело: mon.gov.ua

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts