Ви тут
Заcлужена нагорода для вчителя Про освіту 

Заcлужена нагорода для вчителя

Народний депутат України, президент ЗОСППР «Потенціал» Петро Ванат вручив Почесну грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» викладачеві суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Наталії Бляшенко.

У своєму зверненні до педагогічного колективу гімназії Петро Михайлович підкреслив,  що робота вчителя сьогодні – це найважливіша державна справа, по суті, в ваших руках майбутнє нашої країни. Педагоги не тільки відкривають дорогу до знань, а й направляють підростаюче  покоління на нові досягнення у вітчизняній науці та культурі.

– Ви формуєте в свідомості дітей моральні цінності, готуєте їх до дорослого, самостійного життя, виховуючи майбутнє покоління в дусі патріотизму, любові до батьківщини і захисту її інтересів у всіх сферах, – сказав Петро Ванат.

У слові-відповіді Наталія Бляшенко подякувала за високу нагороду, зазначивши, що в цьому заслуга і всього колективу школи, також вона запевнила, що докладе всіх зусиль і знання для того, щоб дати своїм вихованцям якісну освіту.

Народний депутат Петро Ванат відповів на численні питання присутніх викладачів, оглянув навчальні класи гімназії № 27, матеріальну базу і відмітив високий рівень організації освіти школи та запевнив, що він як народний депутат завжди буде підтримувати освітян на законодавчому рівні.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts