Ви тут
Розроблено проекти обласних програм «Молодь Запорізького краю» та національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки Про освіту 

Розроблено проекти обласних програм «Молодь Запорізького краю» та національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки

Проекти обласних програм «Молодь Запорізького краю» та національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки обговорили учасники засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, яке відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

За словами начальника Наталії Власової, головна мета програм – надання всебічної підтримки та створення сприятливих умов для розвитку та самореалізації активної запорізької молоді, професійного самовизначення молодої людини та подальшого працевлаштування, забезпечення правових, гуманітарних, економічних передумов.

– Національно-патріотичне виховання має набути характеру системної і цілеспрямованої діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, інститутів громадянського суспільства, громадян з формування у людини і громадянина високої національно-патріотичної свідомості, почуття відданості своїй державі, – зазначила Наталія Власова.

Реалізація цих програм передбачається за рахунок коштів обласного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми «Молодь Запорізького краю», становить близько 6 млн. 90 тис. грн., програми національно-патріотичного виховання молоді – 3 млн. 900 тис. грн.

– Ми впроваджуємо нові програми, розраховані на п’ять років, основні їх напрямки – це патріотичне виховання та підтримка молоді. Ми повинні приймати довгострокові програми, щоб показати вектор розвитку. Ці програми дадуть змогу отримувати гідний результат від їх реалізації. Окрім спортивного напрямку дуже важливо підтримувати та розвивати молодіжну та патріотичну політику без політичного втручання, – наголосив Едуард Гугнін.

Затвердження програм планується на сесії обласної ради, проведення якої заплановано на 15 грудня.

Управління у справах преси та інформації

 

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts