Ви тут
Місячник здорової усмішки для школярів в Запоріжжі Про освіту 

Місячник здорової усмішки для школярів в Запоріжжі

Спільно департаментами охорони здоров’я, освіти і науки міської ради у всіх навчальних закладах обласного центру проводяться профілактичні уроки, спрямовані на збереження здорових зубів у дітей. Місячник здорової усмішки стартував 15 листопада і триватиме до 15 грудня.

Фахівці міської дитячої стоматології організували пізнавальні заняття, під час яких хлопчики й дівчатка дізнаються, як правильно доглядати за своїми зубами, харчуватися, і що необхідно зробити, щоб уникнути карієсу. Як зазначила головний дитячий стоматолог Запоріжжя Марина Гавриленко, вперше місячник проводиться так широкомасштабно – увагою медиків охоплені учні всіх шкіл міста у віці від 6 до 10 років.

– Саме в цьому віці у дітей відбувається зміна зубів, формується прикус. Необхідно прищеплювати культуру гігієни порожнини рота, попередити виникнення карієсу зубів. Ми відвідуємо всі школи міста, щоб донести інформацію кожній дитині і подбати про їхнє здоров’я. Далі планується провести подібну роботу з вагітними, – розповіла Марина Гавриленко.

Всього за час місячника планується провести профілактичну роботу з 26700 запорізькими дітьми. Сьогодні дитячі стоматологи відвідали гімназію № 28. Тут пройшов урок «Добрий доктор стоматолог». Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Вікторія Ушакова звернулася до гімназистів:

– Дуже важливо стежити за своїм станом здоров’я. Школа приділяє велику увагу вашому здоров’ю і розвитку. Ви відвідуєте уроки фізкультури, профілактичні заняття, влітку ходите в походи, граєте. А ми допоможемо вам більше дізнатися про ваші зуби. Здорові зуби – це здоров’я всього організму.

Директор департаменту освіти і науки міської ради Юлія Погребняк також нагадувала дітям про необхідність дотримання простих правил гігієни, які дозволять зберегти зуби здоровими.

Хлопці з цікавістю слухали рекомендації стоматологів, задавали їм питання. Також діти переглянули тематичний мультфільм, повідомляє meria.zp.ua.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts