Ви тут
«Школа волонтерів» “ПОРУЧ” у Запоріжжі! Про освіту 

«Школа волонтерів» “ПОРУЧ” у Запоріжжі!

26 листопада 2016 року  у готелі Порто Рива відбулася прес-конференція з нагоди залучення до  соціального проекту «Школа волонтерів» освітян Запоріжжя, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ», за сприяння німецьких партнерів GIZ за підтримки депутатів Запорізької міської ради, Департаменту освіти і науки міськради, громадської ради при облдержадміністрації. Партнером проекту є Запорізький національний університет.


Виступаючи:

Юлія Погребняк, директор Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради;
Геннадій Наумов, депутат Запорізької міської ради
Тарас Бутченко, Запорізький національній університет;
Яна Брик, координатор соціальних проектів ВГО «Поруч».


«Школа волонтерів» – це проект, який спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності молоді про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення молодих внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

 

Цільовою аудиторією проекту є: активні люди будь якого віку: студенти, активісти, представники громадських організацій, пенсіонери тощо.


Проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів. Проект розрахований на нове покоління людей, які готові розвивати та поширювати волонтерство.

Щодо самого триденного вишкілу, можемо зауважити, що випадкових людей тут не було. Кожне завдання від організаторів сприймалося палким серцем, та вирішувалось дуже креативно, не дивлячись на те, що в командах збиралися іноді дуже різні люди за віком, фахом та інтересами.

Ми бажаємо освітянам зберегти та розвинути отримані у “Школі волонтерства” знання, та створювати простір для поширення ідей волонтерства та активної громадської позиції.

 

Фотозвіт другого дня за посиланням:

https://www.facebook.com/pg/schoolnews.com.ua/photos/?tab=album&album_id=708542522657260

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts