Ви тут
Молодь виховує патріотизм засобами кіно Ліфт 

Молодь виховує патріотизм засобами кіно

Відбулося урочисте відкриття кінофестивалю патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф ZP-2017». Це унікальний проект Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді та Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, який об’єднує молодь Запорізького краю у прагненні створити патріотичний медіа продукт, цікавий для сучасного молодого покоління власного закладу освіти, рідного міста та всієї України.

Досвід проведення конкурсу у 2015-2016 роках дозволив створити дев’ять повноцінних короткометражних фільмів, два з яких стали дипломантами, а один – переможцем Всеукраїнського конкурсу молодого кіно «Запорізька Сінерама – 2016».

У проекті цього року взяли учать 12 навчальних закладів м. Запоріжжя та Запорізької області, які зацікавлені у заохоченні молоді до благодійних, соціальних, інтелектуальних та творчих ініціатив.

Завданням для кожної команди стане створення короткострічкового фільму за темою на вибір. Серед запропонованих такі теми: «Україна – це ми!», «Школа. Запоріжжя. Україна.», «Нам є чим пишатись!», «Молоде обличчя України».

Завдання ускладнено тим, що жанри для висвітлення відповідної теми попередньо обрано методом жеребкування, визначено тренерів із числа студентів, які допомагатимуть на кожному етапі створення фільму.

Завдяки такому конкурсу у молодого покоління формується мовленнєва культура, пробуджуються патріотичні почуття до Батьківщини. Спираючись на українську культуру та традиції, молодь створює абсолютно новий медійний продукт.
Управління у справах преси та інформації

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts