Ви тут
Дивіться новий освітній фільм для школярів  – «Як працює Парламент» Ліфт 

Дивіться новий освітній фільм для школярів – «Як працює Парламент»

24 листопада 2016 року відбудеться презентація освітнього фільму для школярів «Як працює Парламент», виготовленного на замовлення громадської організації «Інтерньюз-Україна» в рамках Програми USAID РАДА, що реалізується Фондом Східна Європа. Запрошуємо на презентацію журналістів, представників Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти Київської міської державної адміністрації, представників київських департаментів освіти та вчителів.

Під час презентації Ви матимите змогу безпосередньо переглянути освітній фільм про роботу українського Парламенту та взяти участь у його обговоренні. Серед спікерів заходу очікуються: представники міністерства освіти України, Сергій Горбачов, директор школи №148 ім. Івана Багряного, Ігор Когут, директор Програми USAID РАДА, Євген Радченко, директор з розвитку ГО «Інтерньюз-Україна».

Подробиці про контактну інформацію дивіться за посиланням: internews.ua

Довідка: Програма Агентства США з міжнародного розвитку USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» виконується Фондом Східна Європа в партнерстві з Громадянською мережею «Опора», громадськими організаціями «Iнтерньюз-Україна» та «Лабораторія законодавчих ініціатив» та має на меті сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України. Термін реалізації Програми: листопад 2013 – листопад 2018 років.

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts