Ви тут
Оголошено конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» VI хвиля Ліфт 

Оголошено конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» VI хвиля

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголошують конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів (6-та хвиля) на найкращі опубліковані/оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам. Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Призовий фонд Конкурсу складає техніка (ноутбуки, планшети тощо).

До участі у Конкурсі запрошуються журналісти регіональних ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.

Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого запрошені експерти з питань європейської інтеграції та профільні журналісти.

ДЕДЛАЙН для подачі заявок: 26 листопада 2016, 23:00.

Більш детально за посиланням: internews.ua

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts