Ви тут
Науково – практична конференція “Соціальні педагоги у територіальних громадах” Без рубрики 

Науково – практична конференція “Соціальні педагоги у територіальних громадах”

Активний процес децентралізації, який триває в області, ставить перед фахівцями різних сфер вимоги вчитися працювати в нових умовах. Одне з важливих питань – “Соціальний педагог у територіальній громаді” стало темою всеукраїнської науково – практичної конференції, у якій взяли участь науковці і студенти: Запорізького національного університету, фахівці департаментів соціального захисту населення, освіти і науки облдержадміністрації, служби у справах дітей облдержадміністрації; представники благодійного фонду “Сподівання”; обласної громадської організації “Флоренс”.

На пленарному засіданні розглянуто такі питання як захист прав дітей в умовах децентралізації; взаємодія центру соціального обслуговування та факультету соціальної педагогіки та психології в наданні соціальних послуг у громаді; роль громадських організацій у формуванні громади тощо.

З доповіддю “Міжвідомча взаємодія в організації комплексного підходу щодо надання соціальних послуг громадянам, які потребують допомоги” виступив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Мещан.

У рамках конференції працювали тематичні секції: “Соціально – педагогічна підтримка дітей з особливими потребами”; “Роль соціального педагога в організації умов соціального розвитку дітей”; “Професійна компетентність соціального педагога”.

Для соціальних педагогів загальноосвітніх закладів було проведено майстер-клас “Робота соціального педагога з профілактики правопорушень серед неповнолітніх”.

Обмінятися думками та поділитися досвідом учасники конференції могли на засіданнях круглих столів: “Дитина з синдромом Дауна” та ”Територіальна громада як простір соціально – педагогічної роботи з різними категоріями населення”.

За результатами конференції ухвалено рекомендації щодо підвищення ефективності соціальної роботи в територіальних громадах.

Управління у справах преси та інформації

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts