Ви тут
Співбесіди кураторів та керівників управлінських інтенсивів у Запоріжжі почнуться вже сьогодні Новини вчителю 

Співбесіди кураторів та керівників управлінських інтенсивів у Запоріжжі почнуться вже сьогодні

Шановні колеги! В понеділок, починаючи з 14-00, в школі №72, за графіком розпочнуться співбесіди кураторів та керівників управлінських інтенсивів із претендентами на участь в проекті #управлінська100.

Конкурс на участь склав 4 претендента на місце. Учасників, які вже пройшли психологічне тестування онлайн, проранговано за підсумками тестів з управлінських якостей.

За тематикою ідей авторських управлінських проектів всі освітяни, які подали заявки на участь, будуть розділені на 4 потоки: “новації”, “технології”, “дослідження” та спеціальна група “дошкілля”.

Співбесіди будуть йти паралельно, в чотирьох групах за індивідуальною та груповою формою взаємодії.

За результатами тестів управлінських якостей, співбесід, змісту наданих рекомендаційних листів та тематиці авторських пілотних управлінських проектів буде сформовано чотири групи по 25 слухачів в кожній, які складуть #управлінську100 та возьмуть участь у старті проекту 3 листопада, в Запорізькій міській раді.

Всі, хто подали заявки, вже повідомлені про дату, час та місце проведення співбесід електронною поштою. Для “підстраховки” до інформування долучили районні методичні служби.

Списки учасників #управлінська100 буде затверджено наказом департаменту.

За результатами трьох навчальних сесій з управлінськими інтенсивами та інтерактивним спілкуванням з VIP-спікерами, дистанційним супроводом кураторів за технологією “перевернутий клас” та фінальним захистом управлінських проектів, будуть отобрані учасники на стажування в м. Київ.

Проект заплановано як довготривалий, із міжнародним стажуванням та можливістю спілкування із найвідомішими освітянами, новаторами, управлінцями України.

До зустрічі на проекті!
завідуюча Науково-методичним центром департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
Оксана Гусак

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1802760796650957&id=100007511614131&pnref=story

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts