Ви тут
Українські школяріпроходять стажування у провідній європейській лабораторії «XLAB» Про освіту 

Українські школяріпроходять стажування у провідній європейській лабораторії «XLAB»

«XLAB» є одним із центрів німецької науки: в ньому розташовані п’ять науково-дослідних інститутів імені Макса Планка, один із найпрестижніших та найстаріших університетів Європи – Геттінгенський університет імені Георга Августа, де викладав український біолог Ілля Мечников.

Лабораторія «XLAB» пропонує кілька практичних експериментів і курсів, які вдало доповнюють шкільну програму з біології, хімії, фізики, інформатики та наук про Землю. Тут викладають кваліфіковані педагоги-вчені, лабораторія має надсучасне обладнання.

Мала академія наук України пропонує своїм вихованцям поглибити знання з певних напрямів біології та хімії. Цьогоріч це були молекулярна біологія і нейрофізіологія; на кожен напрям відводилося по три дні. Власне навчання проходило з 9 по 16 жовтня.

Потрапити на стажування до Німеччини мали змогу тільки призери ІІІ етапу конкурсу-захисту у відділенні хімії та біології. Школярі заповнювали анкети, де, зокрема, зазначали напрям наукового дослідження, рівень володіння англійською і аргументували мотивацію участі у стажуванні. Після розгляду анкет претенденти ще мали пройти співбесіду англійською мовою.

Навчання в лабораторії організовано так, що теоретичні знання безпосередньо поєднуються з практичними. Заняття в «XLAB» – це 80% практики.

Більш детальну інформацію читайте на сторінках mon.gov.ua

 

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts