Ви тут
У Запоріжжі створюють простір для самореалізації молодих педагогів Новини вчителю 

У Запоріжжі створюють простір для самореалізації молодих педагогів

За підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради в освітній системі Запоріжжя реалізується проект методичного супроводу молодих і малодосвідчених педагогів “Асоціація молодих освітян”.

26 вересня 2016 року, в рамках цієї підтримки відбулася дискусія фокус-групи проекту “Створення простору для професійної та творчої самореалізації молодих освітян м.Запоріжжя, як умова підвищення престижу педагогічної професії”.

Представникам фокус-групи від активних громадських діячів нашого міста, які так чи інакше пов’язані з утворенням, лідери АМП презентували 7 проектів.

 

Батьківська SMARTшкола

Честь представити “чудову сімку” ініціатив випала лідеру АМП Шевченківського району м.Запоріжжя Дар’ї Маєвській з проектом “Батьківська SMARTшкола”:

 

PSYstudio 2016

“PSYstudio 2016” – простір для вдосконалення навичок ефективного спілкування молодих педагогів “- з такою ідеєю виступила лідер АМП Олександрівського району Антоніна Міщук.

 

“LINGUAschool”

Лідер Комунарського району Дмитро Кучер представив проект “LINGUAschool” – школу вдосконалення англійської мови для викладачів.

 

Велоквест вулицями Запоріжжя

Не обійшла стороною дискусія в фокус-групі і тему туризму. Анна Шевчук і АМО Вознесенівського району представили на суд громадськості проект “Велоквест вулицями Запоріжжя”.

 

Інтегральна коучинг-школа

Яна Краснолуцька – лідер АМО Хортицького району запропонувала створення інтегральної коучинг-школи, а також квест “Запоріжжя – європейське місто”.

 

Педагогічний дебют

Заводський район запропонував проект “Педагогічний дебют” – презентація професійних рішень, який захищала Олена Ніколаєва.

 

ARTстудія

Завершив презентацію проектів молодих педагогів Богдан Мягких. Він запропонував створення “ARTстудіі” – локації для творчої самореалізації молодих педагогів.

 

Експертна фокус-група, серед яких був і президент ГО “Асоціація журналістів України “АЖУР” Дмитро Іванов, високо оцінила запропоновані проекти, дала корисні рекомендації та готова включатися в організаційні питання по їх підготовці.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts