Ви тут
У 22 областях МОН створило ради професійно-технічної освіти Новини вчителю 

У 22 областях МОН створило ради професійно-технічної освіти

Як повідомив сайт МОН, 21 вересня 2016 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея відбулась Всеукраїнська нарада з питань професійно-технічної освіти за участю представників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Учасники наради обговорили питання фінансування професійно-технічних навчальних закладів; розроблення регіональних планів розвитку професійно-технічної освіти; формування регіонального замовлення на підготовку кадрів у ПТНЗ; удосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів та інше.

Павло Хобзей зазначив, що у рамках децентралізації влади в Україні головним є забезпечення конституційного права осіб на професійну освіту в будь-якому регіоні.

З метою формування регіонального замовлення та оптимальної мережі професійно-технічних навчальних закладів у регіонах створюються ради професійно-технічної освіти.

Микола Кучинський, директор департаменту професійної освіти МОН  поінформував, що станом на 20 серпня 2016 року такі ради створені та працюють у 20 областях та м. Києва, а також затверджено регіональне замовлення на підготовку кадрів у 2016 / 2017 навчальному році в професійно-технічних навчальних закладах у 22 областях та місті Києві (крім Донецької та Луганської обл., у Луганській області – частково).

Для визначення шляхів взаємодії органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та громадських організацій Міністерством освіти і науки підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, фахівців», який направлено на погодження із заінтересованими центральними органами виконавчої влади.

Поделиться в соц. сетях

0

Related posts